User Name
Email
Confirm Email
Password
Confirm Password
Currency
Security Question
Security Answer
Reference
Name
Surname
Date Of Birth
Address
City
Country
Time Zone
Mobile Phone
I have read the rules and I agree. Please confirm the rules.
Enter your username!
Super League
Shanghai Port vs Zhejiang Professional
Tianjin Jinmen Tiger vs Shenzhen Xinpengcheng
Club Friendly
Luzern vs Altach
Liberec vs Mlada Boleslav
Berliner AK 07 vs Babelsberg
Jong Utrecht vs Rodinghausen
Slavia Prague vs FK Pardubice
Brondby vs Vejle
Edinburgh City vs Hibernian
H&W Welders vs Crusaders
Hanauer SC vs FSV Frankfurt
Hobro vs Aalborg
Hradec Kralove vs Zaglebie Sosnowiec
Kufstein vs Bayern II
Nordsjaelland vs Randers FC
Nurnberg II vs Cham
Offenbach vs Schott Mainz
TSV Havelse vs B. Monchengladbach II
Turkgucu Munchen vs Landsberg
Anderlecht vs Dender
Bamberg vs Greuther Furth
Cardiff Metropolitan vs Carmarthen Town
Dumbarton vs Falkirk
East Fife vs Raith
Komarno vs Ujpest
Clachnacuddin vs Inverness
Superettan
Degerfors vs Sandviken
Sundsvall vs Orebro
Utsikten vs Oddevold
1. Liga
Ogre United vs FK Smiltene
Allsvenskan Women
Norrkoping Wom. vs Hammarby Wom.
Campeonato Carioca U20 - Taca Guanabara
Flamengo RJ U20 vs Portuguesa RJ U20
Vasco U20 vs Audax RJ U20
Botafogo U20 vs Bangu U20
Campeonato Mineiro U20
Atletico-MG U20 vs Boston City U20
Contagem U20 vs Santarritense U20
Tres Coracoes U20 vs America MG U20
Campeonato Paranaense U20 - Second stage
Coritiba U20 vs Athletico-PR U20
Campeonato Paulista U20 - Second stage
Palmeiras U20 vs Ferroviaria U20
Club Friendly Women
Twente Wom. vs Utrecht Wom.
COSAFA Cup
South Africa vs Botswana
Division 1 Women
Honefoss Wom. vs Odd Wom.
Ovrevoll Hosle Wom. vs Viking Wom.
Division 2 - Group 1
Kvik Halden vs Orn
Division 2 - Norra Svealand
Osteraker IFK vs Viggbyholms
Division 2 - Norrland
Bergnasets vs Froso
Division 2 - Vastra Gotaland
Astrio vs Husqvarna
Division 3 - Group 2
Madla IL vs Mandalskameratene
Sola vs Brodd
Start 2 vs Staal Jorpeland
Division 3 - Group 3
Flint vs Oppsal
Skeid 2 vs Baerum Sportsklubb
Askollen vs Frigg
KFUM-Kameratene Oslo 2 vs Gamle Oslo
Sarpsborg 08 2 vs Nordstrand
Elitettan Women
Malmo FF Wom. vs Alingsas Wom.
FA Cup
Kuching City FC vs Selangor
FKF Cup
Kenya Police FC vs KCB
Icelandic Cup Women
Valur Wom. vs Throttur Wom.
Jia League
Guangxi Pingguo Haliao vs Chongqing Tonglianglong
Guangzhou FC vs Nanjing City
Suzhou Dongwu vs Shijiazhuang Gongfu
Wuxi Wugou vs Jiangxi Lushan
Kakkonen Group A
PEPO vs Futura
PPJ vs MyPa
Kakkonen Group B
HJS vs P-Iirot Rauma
Kakkonen Group C
Narpes Kraft vs OPS
Kansallinen Liiga Women
PKKU Wom. vs PK-35 Vantaa Wom.
PK-35 Helsinki Wom. vs HJK Wom.
Honka Wom. vs Ilves Wom.
Kolmonen
HauPa vs Roi United
Meistriliiga
Narva vs Levadia
Nomme Utd vs Flora
PFL
Manila Montet vs Philippine Air Force
Premier League
Thimphu City vs Transport United
Kyzylzhar vs Shakhter Karagandy
Baladiyat El Mahalla vs Enppi
Welayta Dicha vs Fasil Kenema
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Manica
Yadah vs Highlanders
FOMO vs Moyale Barracks
Baka City vs Bangwe All Stars
Super League Women
Changchun Dazhong Wom. vs Henan Songshan Longmen Wom.
Toppserien Women
Asane Wom. vs Rosenborg Wom.
Kolbotn Wom. vs Stabaek Wom.
Valerenga Wom. vs Roa Wom.
Vysshaya Liga
Shakhtyor Soligorsk vs Zhodino
Yi League
Rizhao Yuqi vs Dalian Kuncheng
Ykkonen
EPS vs JJK Jyvaskyla
KPV Kokkola vs VIFK
OLS Oulu vs Klubi 04
Ykkosliiga
Jaro vs JIPPO
KTP vs PK-35
Youth League
Arsenal de Sarandi U20 vs CA Brown de Adrogue U20
Boca Juniors U20 vs Deportivo Riestra U20
CA Atlanta U20 vs Almirante Brown U20
CA Huracan U20 vs Newell's U20
CA Talleres de Cordoba U20 vs River Plate U20
CA Tigre U20 vs Gimnasia LP U20
Central Cordoba SdE U20 vs Union Santa Fe U20
Defensa y Justicia U20 vs Atletico Tucuman U20
Defensores Unidos U20 vs Colon U20
Estudiantes LP U20 vs Godoy Cruz U20
Independiente Rivadavia U20 vs CA Independiente U20
Instituto AC Cordoba U20 vs Barracas Central U20
Nueva Chicago U20 vs Quilmes U20
Racing Club U20 vs San Lorenzo U20
Rosario Central U20 vs Velez Sarsfield U20
Sarmiento U20 vs Lanus U20
CD Moron U20 vs Chacarita Juniors U20
LDB U22
IVV/CETAF LDB U22 vs LDPG LDB U22
MPBL
Pampanga Giant Lanterns vs Nueva Ecija Rice Vanguards
National League
Tigers vs Inspired Generation
NBL1 West
Warwick Senators vs Goldfields Giants
Kalamunda Eastern Suns vs Mandurah Magic
Bad Homburg (Germany), grass
Diana Shnaider vs Donna Vekic
Eastbourne (United Kingdom), grass
Leylah Fernandez vs Daria Kasatkina
M15 Belgrade (Serbia), clay - STB
Bancalari A./Villalon Valdes N. vs Ljubojevic A./Obradovic D.
M15 Bergamo (Italy), clay
Alessandro Pecci vs Andrej Martin
M15 Kamen (Germany), clay - STB
Camehn J./Kudernatsch M. vs Al Azmeh T./Naw H.
M15 Monastir (Tunisia), hard - STB
Magadan A./Pinho T. vs Pereira T./Schoen P.
M15 Tanger (Morocco), clay
Mario Gonzalez Fernandez vs Stijn Slump
M15 Tianjin (China), hard - STB
Jin Y./Li Z. vs Ho R./Yang Z.
M25 Bourg-en-bresse (France), clay
Lorenzo Giustino vs Lilian Marmousez
M25 Brussels (Belgium), clay
Ergi Kirkin vs Khumoyun Sultanov
M25 Hillcrest (South Africa), hard - STB
Caripi V./Flores Knowles J. A. vs El Sallaly A./Montsi K.
Mallorca (Spain), grass
Sebastian Ofner vs Alejandro Tabilo
Milan (Italy), clay
Federico Agustin Gomez vs Filip Cristian Jianu
W15 Alkmaar (Netherlands), clay
Selina Dal vs Fabienne Gettwart
W15 Hillcrest (South Africa), hard - STB
Nava Elkin A. C./Ogata H. vs Mariani M./Stagno B.
W15 Monastir (Tunisia), hard - STB
Andreevskaya V./Gasanova A. vs Simmons E./Tjen J.
W35 Perigueux (France), clay
Marie Benoit vs Alice Tubello
W75 Doksy - Stare Splavy (Czech Republic), clay
Tereza Valentova vs Su Jeong Jang
Paulista U19
E.C. Praia Grande U19 vs Sao Jose Volei U19
Paulista U19 Women
Vinhedo U19 Wom. vs E.C. Praia Grande U19 Wom.
Division Excellence Women
CF Boumerdes Wom. vs CS Mammeri Wom.