User Name
Email
Confirm Email
Password
Confirm Password
Currency
Security Question
Security Answer
Reference
Name
Surname
Date Of Birth
Address
City
Country
Time Zone
Mobile Phone
I have read the rules and I agree. Please confirm the rules.
Enter your username!
Europa Conference League - Qualification
Legia vs Drita
Mlada Boleslav vs Paks
Pyunik Yerevan vs Celje
Club Friendly Women
AS Roma Wom. vs PSV Wom.
Division 1
Legnica vs Pruszkow
Division 3 - Group 2
Madla IL vs Sola
Esiliiga B
Nomme Kalju U21 vs Tammeka U21
Parnu vs Legion
Kakkonen Group A - Losers stage
MyPa vs JaPS 2
Kolmonen
SIF vs Korsnas FF
TP-T vs PP-70
Leumit League
H. Raanana vs Nof Hagalil
Hap. Ramat Gan vs Hapoel Kfar Saba
Maccabi Jaffa vs M. Herzliya
Ramat Hasharon vs Hapoel Kfar Shalem
Nasjonal U19 CL - Losers Play Offs
Stromsgodset U19 vs Valerenga U19
Persian Gulf Pro League
Aluminium Arak vs Nassaji Mazandaran
Gol Gohar vs Esteghlal Khuzestan
Premier League
Al Hussein vs Al Sareeh
Al Salmiya vs Al Tadamon
Primera Women
CD Espuce Wom. vs Dragonas IDV Wom.
QSL
Al-Duhail vs Umm-Salal
Reserve League
Centro Espanol Res. vs Leandro N. Alem Res.
Talleres Remedios Res. vs CA San Miguel Res.
Central Ballester Res. vs Juventud Unida San Miguel Res.
Romanian Cup - Qualification
Viitorul Tg. Jiu vs Hunedoara
Suomen Cup
SJK vs KuPS
Svenska Cupen - Qualification
Simrishamn vs Varberg
U19 League
NS Mura U19 vs FC Koper U19
NK Celje U19 vs NK Aluminij U19
Varsity Challenge
UP Tuks Students vs UWC Students
Club Friendly
Split vs Alkar
U20 League
Gaza Hashim U20 vs Orthodox U20
World Cup Women - Pre-Qualification 1
Argentina Wom. vs Lebanon Wom.
Cleveland (USA), hard
Anastasia Potapova vs Ana Bogdan
Dobrich (Bulgaria), clay - STB
Britto L./Donski A. vs Echargui M./Sels J.
M15 Kottingbrunn (Austria), clay - STB
Andrejic M./Gloeckler M. vs Cizek J./Filar K.
Graski J./Wagner A. vs Jermar J./Zelenay I.
Kelm Y./Schlageter J. vs Bassem Sobhy M./Zakaria F.
M15 Lambermont (Belgium), clay
Adrian Oetzbach vs Jurriaan Bol
M15 Trier (Germany), clay
Sebastian Prechtel vs Tom Gentzsch
M25 Arequipa (Peru), clay
Johan Alexander Rodriguez vs Benjamin Lock
Matias Soto vs Sebastian Rodriguez
M25 Lesa (Italy), clay
Niccolo Ciavarella vs Andrea Picchione
Gian Marco Ortenzi vs Giovanni Fonio
M25 Maribor (Slovenia), clay - STB
Bodmer A./Kellovsky D. vs Dimic M./Kriznik M.
Meh M./Mohar V. vs Forejtek J./Kodat T.
M25 Poznan (Poland), clay - STB
Berkieta T./Lange M. vs Kielan S./Pieczonka F.
M25 Santander (Spain), clay - STB
Brancaccio R./Perez Contri S. vs Fernandez Flores D./Vale D.
Harper C./Montes-De La Torre I. vs Sanchez Quilez A./Winter Lopez B.
US Open (USA), hard
Radu Albot vs Shintaro Mochizuki
Jesper De Jong vs Li Tu
Yu Hsiou Hsu vs Hugo Grenier
Kyrian Jacquet vs Jurij Rodionov
Diego Schwartzman vs Vilius Gaubas
Destanee Aiava vs Ana Konjuh
Usue Maitane Arconada vs Solana Sierra
Marina Bassols vs Talia Gibson
Nao Hibino vs Su Jeong Jang
Kamilla Rakhimova vs Priscilla Hon
Aliaksandra Sasnovich vs Zeynep Sonmez
Yulia Starodubtseva vs Sonay Kartal
W15 Malmo (Sweden), clay - STB
Jamshidi E./Nweke D. D. vs Martinez Solis C. S./Zakharova E.
W15 Wanfercee-Baulet (Belgium), clay
Margaux Maquet vs Anna Linn Puls
W15 Wanfercee-Baulet (Belgium), clay - STB
Barth A./Van Zonneveld C. vs Simmons E./Tjen J.
Boehner L./De Koning R. vs Coppez K./Longueville R.
W35 Saskatoon (Canada), hard
Mia Kupres vs Hiroko Kuwata
Martina Okalova vs Alexia Jacobs
W35 Verbier (Switzerland), clay
Jasmijn Gimbrere vs Deborah Chiesa
W35 Vigo (Spain), hard
Jenna DeFalco vs Martyna Kubka
Malene Helgo vs Tessah Andrianjafitrimo
W35 Vigo (Spain), hard - STB
Jovic M./Losciale V. vs Hosogi S./Matsuda M.
W50 Arequipa (Peru), clay
Alice Tubello vs Alicia Herrero Linana
Ana Candiotto vs Julieta Lara Estable
Carolina Alves vs Amy Zhu
Romina Ccuno vs Fernanda Labrana
W75 Prerov (Czech Republic), clay - STB
Krejcova T./Pastikova J. vs Burillo Escorihuela I./Vargova N.
Club Friendlies
Kapitan vs Sakhalinskie Akuly
Bars vs Yunison Moscow
Trinec vs Ban. Bystrica
Pelicans vs Jukurit
Litvinov vs Karlovy Vary
Plzen vs Mlada Boleslav
TPS Turku vs Stavanger
Zlin vs Dukla Trencin
Dyn. Moscow vs SKA-1946
Slovan Bratislava vs Mountfield HK
Malmo vs Bremerhaven
AKM-Junior vs Krylya Sovetov
Club Friendly U20
Barani Banska Bystrica B U20 vs Ziar nad Hronom U20
HC Letci Letnany U20 vs Podebrady U20
Jastrzebski vs Bedzin
Russia Cup
ASK N. Novgorod vs Orenburg
Youth Championship
Cundinamarca U21 vs Boyaca U21
PLER vs Komloi
Liga Pro
Daniil Devyatnikov vs Kirill Skochelenkov
Jan Mecl Jr vs Eric Mares
Rotislav Hasmanda vs Jan Steffan
Petr Bradac vs Lukas Jindrak
Vladan Brom vs Radek Fnukal
Jan Lisztvan vs Marek Zaskodny
Setka Cup
Martin Melisek vs Matej Mezera
Kiril Yurchenko vs Vitalii Levshyn
Martin Holub vs Jakub Dedek
Ihor Torhachov vs Sergey Pryadko
TT Cup
Tomas Krejci vs Vojtech Koutnik
Vladimir Libovicky vs Zdenek Bron
Viktor Skokan vs Marek Kulisek
Damian Bucko vs Dariusz Drozdz
TT Elite Series
Grzegorz Adamiak vs Piotr Chlodnicki
TT Star Series Men
Eusebio Vos vs Matej Stach
WTT Feeder Olomouc
Maciej Kolodziejczyk vs Borgar Haug
Aidos Kenzhigulov vs Matyas Lebeda