User Name
Email
Confirm Email
Password
Confirm Password
Currency
Security Question
Security Answer
Reference
Name
Surname
Date Of Birth
Address
City
Country
Time Zone
Mobile Phone
I have read the rules and I agree. Please confirm the rules.
Enter your username!
2. Bundesliga
Greuther Furth vs Paderborn
Hertha Berlin vs Regensburg
Preussen Munster vs Kaiserslautern
J1 League
Gamba Osaka vs Avispa Fukuoka
Kyoto vs FC Tokyo
Shonan Bellmare vs Nagoya Grampus
Urawa Reds vs Kawasaki Frontale
Yokohama F. Marinos vs Cerezo Osaka
Liga Portugal 2
Felgueiras vs Feirense
1st Division
Esbjerg vs Koge
2. Bundesliga Women
Union Berlin Wom. vs Hamburger SV Wom.
2nd Division
Ishoj vs F. Amager
3rd Division
Holbaek vs VSK Aarhus
Lyseng vs Holstebro
Calcutta Premier Division
Kalighat SL vs George Telegrapher
CPL
Visakha vs Life FC
DFB Youth League - Preliminary
Regensburg U19 vs Bayern U19
Jena U19 vs RB Leipzig U19
VfL Osnabruck U19 vs Arminia Bielefeld U19
Wolfsburg U19 vs Hamburger SV U19
Division 1 - Sodra
Onsala vs Jonkoping
Division 2
Olimpia Elblag vs KS Wieczysta Krakow
Division 2 - Group 2
Strindheim vs Follo
Division 2 - Norra Gotaland
Herrestads AIF vs Saffle SK
Division 2 - Norra Svealand
Jarfalla vs Kungsangen
Division 2 - Norrland
IFK Lulea vs Lucksta
Division 2 - Vastra Gotaland
Bergdalens IK vs Frolunda
Esiliiga
Tartu Welco vs Elva
FNL 2 - Division B - Group 4
Amkar vs Uralets Nizhny Tagil
Dynamo Barnaul vs Rubin Kazan 2
J2 League
Fujieda MYFC vs Montedio Yamagata
Kagoshima Utd vs Shimizu S-Pulse
Okayama vs Oita Trinita
V-Varen Nagasaki vs Renofa Yamaguchi
J3 League
Nagano vs Omiya Ardija
Gainare Tottori vs Osaka
Tegevajaro Miyazaki vs Grulla Morioka
K League 1
Pohang vs Daegu
Seoul vs Gangwon
Incheon vs Jeonbuk
K League 2
Jeonnam vs Gyeongnam
Asan vs Bucheon FC 1995
Busan vs Gimpo FC
K3 League
Daejeon Korail vs Busan Kyotong
Gimhae vs Pocheon
Paju Citizen vs Daegu 2
Kolmonen
NiemU vs SC Zulimanit
Liga 3
Braga B vs Varzim
National League
Dagon vs Yadanarbon
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Gonsenheim vs Eisbachtal
Optibet Virsliga
Tukums 2000 vs Valmiera
Pershaya Liga
Lida vs Baranovici
Belshina vs Energetik-BGU
Premier League
Oleksandriya vs Shakhtar Donetsk
Deren vs Brera Ilch
Geylang vs DPMM
Tanjong Pagar vs Young Lions
Posta Rangers vs Bandari
Premier League 2
West Brom U21 vs Brighton U21
Reading U21 vs Fulham U21
Russia Cup Women
Chertanovo M. Wom. vs Lokomotiv Moscow Wom.
Salzburg
UFC Siezenheim vs Eugendorf
Thai League 1
Khonkaen Utd. vs Port MTI FC
Sukhothai vs Prachuap
Thai League 2
Chonburi vs Samut Prakan City
U19 League
Tondela U19 vs SC Farense U19
SC Lusitania U19 vs Sporting CP U19
Slovacko U19 vs Slavia Prague U19
Yi League - Promotion Group
Shaanxi Union vs Hunan Billows
CBA Summer League
Nanjing Tongxi vs Xinjiang
Governors Cup
Rain or Shine Elasto Painters vs Barangay Ginebra San Miguel
MPBL
Binan Tatak Gel vs Sarangani Marlins
NWBC Women
Shanghai Wom. vs Beijing Normal Univ. Wom.
Liaoning Wom. vs Daqing Wom.
Dobrich (Bulgaria), clay
Juan Bautista Torres vs Ivan Gakhov
M15 Lambermont (Belgium), clay
Adrian Oetzbach vs Emilien Demanet
M15 Monastir (Tunisia), hard - STB
Bittoun Kouzmine C./Saraiva Dos Santos P. A. vs Habib A./Ianin N.
M15 Pirot (Serbia), clay - STB
Kalender A./Radjenovic V. vs Lalami Laaroussi Y./Latinovic S.
M15 Trier (Germany), clay
Amaury Raynel vs Milan Welte
M25 Idanha-a-Nova (Portugal), hard
Alastair Gray vs Ivan Marrero Curbelo
M25 Idanha-a-Nova (Portugal), hard - STB
Marques D./Pereira T. vs Deliano L./Sultanov K.
M25 Maribor (Slovenia), clay - STB
Duda F./Poljak D. vs Bodmer A./Kellovsky D.
M25 Poznan (Poland), clay
Daniel Michalski vs Diego Dedura-Palomero
M25 Santander (Spain), clay
Daniel Merida Aguilar vs Pol Martin Tiffon
W15 Malmo (Sweden), clay
Katerina Tsygourova vs Clarissa Blomqvist
W15 Monastir (Tunisia), hard - STB
Kaibekova P./Kalimullina R. vs Atia M./Bulbarella M.
W15 Wanfercee-Baulet (Belgium), clay
Janice Tjen vs Cristina Diaz Adrover
W35 Braunschweig (Germany), clay
Sinja Kraus vs Silvia Ambrosio
W35 Vrnjacka Banja (Serbia), clay
Tatiana Prozorova vs Carson Branstine
Tena Lukas vs Lola Radivojevic
W75 Prerov (Czech Republic), clay
Angela Fita Boluda vs Kristina Dmitruk
Club Friendlies
Nizhny Novgorod vs HK Norilsk
Olympia vs Chelny
Russia Cup - First stage
Tarhan vs Kama
Chelyabinsk vs Magnitka-Universitet
SEA V.League
Indonesia vs Vietnam
Youth League Cup Women
Vietinbank U19 Wom. vs Thanh Hoa U19 Wom.
Club Friendly
Pancevo vs Partizan
Nantes vs Kiel