User Name
Email
Confirm Email
Password
Confirm Password
Currency
Security Question
Security Answer
Reference
Name
Surname
Date Of Birth
Address
City
Country
Time Zone
Mobile Phone
I have read the rules and I agree. Please confirm the rules.
Enter your username!
Premier League
Brighton vs Manchester Utd
2. Bundesliga
Greuther Furth vs Paderborn
Hertha Berlin vs Regensburg
Preussen Munster vs Kaiserslautern
Championship
Bristol City vs Coventry
Hull vs Millwall
QPR vs Plymouth
3. Liga
Hansa Rostock vs Dortmund II
RW Essen vs Arminia Bielefeld
Saarbrucken vs Ingolstadt
Sandhausen vs Hannover II
VfL Osnabruck vs Unterhaching
League One
Burton vs Stevenage
Stockport County vs Bristol Rovers
League Two
Crewe vs Swindon
Tranmere vs Walsall
1st Division
Esbjerg vs Koge
2. Bundesliga Women
Union Berlin Wom. vs Hamburger SV Wom.
2nd Division
Ishoj vs F. Amager
Helsingor vs Thisted FC
3rd Division
Holbaek vs VSK Aarhus
Lyseng vs Holstebro
Brabrand vs Bronshoj
Naesby vs FA 2000
Sundby vs Odder
Campeonato Potiguar U20
Visao Celeste U20 vs Fabrica de Craques U20
CPL
Visakha vs Life FC
DFB Youth League - Preliminary
Wolfsburg U19 vs Hamburger SV U19
Division 1 - Sodra
Onsala vs Jonkoping
Division 2 - Group 1
Lysekloster vs Notodden
Division 2 - Group 2
Strindheim vs Follo
Grorud vs Stjordals Blink
Division 2 - Norra Gotaland
Herrestads AIF vs Saffle SK
Kumla vs Vanersborgs IF
Lidkoping vs IFK Skovde
Motala vs Ahlafors IF
Division 2 - Norra Svealand
Jarfalla vs Kungsangen
Division 2 - Norrland
IFK Lulea vs Lucksta
Algarna-Harnosand vs Froso
Division 2 - Sodra Gotaland
IFK Trelleborg vs Nosaby
Division 2 - Vastra Gotaland
Bergdalens IK vs Frolunda
Savedalen vs Landvetter
Division 3 - Group 2
Start 2 vs Fram Larvik
Division 3 - Group 3
IL Flint vs Mjondalen 2
Jia League
Qingdao Red Lions vs Wuxi Wugou
K League 1
Seoul vs Gangwon
Incheon vs Jeonbuk
K League 2
Asan vs Bucheon FC 1995
Liga 1
Persija Jakarta vs Persis Solo
Mulan Football League Women
Kaohsiung Wom. vs Hualien Wom.
National League
Gateshead vs Yeovil
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TuS Koblenz vs Schott Mainz
Optibet Virsliga
Tukums 2000 vs Valmiera
Pershaya Liga
Belshina vs Energetik-BGU
Bidco United vs Shabana
KCB vs Kariobangi Sharks
Premier League 2
Reading U21 vs Fulham U21
Regionalliga Sudwest
Eintracht Trier vs Goppinger
Stutt. Kickers vs Walldorf
Regionalliga West
Schalke II vs Duren
Wiedenbruck vs Koln II
Thai League 1
Khonkaen Utd. vs Port MTI FC
Sukhothai vs Prachuap
Nakhon Ratchasima FC vs Lamphun Warrior
Nong Bua Pitchaya vs Nakhon Pathom
Thai League 2
Chonburi vs Samut Prakan City
Trat FC vs Pattaya United
U19 League
Tondela U19 vs SC Farense U19
SC Lusitania U19 vs Sporting CP U19
U20 Cup
Goias U20 vs Aparecidense U20
Youth League
Boca Juniors U20 vs Newell's U20
Estudiantes LP U20 vs CA Platense U20
Rosario Central U20 vs River Plate U20
Union Santa Fe U20 vs Deportivo Riestra U20
Velez Sarsfield U20 vs Lanus U20
CBA Summer League
Shandong vs Jilin
LDB U22
Cerrado Basquete LDB U22 vs Basquete Cearense LDB U22
MPBL
Valenzuela Classic vs Abra Weavers
NWBC Women
Shaanxi Tianze Wom. vs Inner Mongolia Wom.
Xiamen Wom. vs Shandong Wom.
Dobrich (Bulgaria), clay
Juan Bautista Torres vs Ivan Gakhov
M15 Kottingbrunn (Austria), clay - STB
Bassem Sobhy M./Zakaria F. vs Jermar J./Zelenay I.
M15 Lambermont (Belgium), clay
Adrian Oetzbach vs Emilien Demanet
M15 Trier (Germany), clay
Justin Engel vs Patrick Zahraj
M25 Maribor (Slovenia), clay - STB
Duda F./Poljak D. vs Bodmer A./Kellovsky D.
M25 Poznan (Poland), clay
Daniel Michalski vs Diego Dedura-Palomero
W15 Krakow (Poland), clay
Linda Sevcikova vs Ivana Sebestova
W15 Malmo (Sweden), clay - STB
Houghton I./Zaar L. vs Mack M./Paukstyte P.
W15 Wanfercee-Baulet (Belgium), clay
Janice Tjen vs Cristina Diaz Adrover
W35 Braunschweig (Germany), clay
Sinja Kraus vs Silvia Ambrosio
W35 Vrnjacka Banja (Serbia), clay
Tena Lukas vs Lola Radivojevic
W75 Prerov (Czech Republic), clay - STB
Noha Akugue N./Sakellaridi S. vs Pridankina E./Struplova J.
Club Friendlies
Olympia vs Chelny
Kazakhstan Cup
Aktobe vs Beibarys Atyrau
PVL Women
Akari Chargers Wom. vs Farm Fresh Foxies Wom.
Russia Cup
Krasnoyarsk vs Zenit St. Petersburg
Youth League Cup Women
Vietinbank U19 Wom. vs Thanh Hoa U19 Wom.
Club Friendly
Nantes vs Kiel
Super Cup
Minaur Baia Mare vs Potaissa Turda